Paweł Wojciechowski
24-04-1990 (lat 34)
Wrocław
Wrocław
Polska
Napastnik
181 cm
79 kg
Sezon | Rozgrywki | Drużyna | podst | z ławki | czas | |||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
2023/2024 | III liga, gr. III | Ślęza Wrocław (jesień) | 12 | 998 min | 8 | 5 | 2 | 1 | Zobacz szczegóły » | |
2022/2023 | I liga | Resovia Rzeszów | 5 | 11 | 573 min | 2 | 1 | Zobacz szczegóły » | ||
2021/2022 | I liga | Resovia Rzeszów (wiosna) | 6 | 7 | 563 min | 2 | Zobacz szczegóły » | |||
2021/2022 | Ekstraklasa | Górnik Łęczna (jesień) | 1 | 9 | 175 min | Zobacz szczegóły » | ||||
2020/2021 | Puchar Polski | Górnik Łęczna | 1 | 76 min | 1 | Zobacz szczegóły » | ||||
2020/2021 | I liga | Górnik Łęczna | 22 | 9 | 1785 min | 9 | 5 | 2 | Zobacz szczegóły » | |
2019/2020 | II liga | Górnik Łęczna | 28 | 2 | 2390 min | 17 | 1 | 1 | Zobacz szczegóły » | |
2018/2019 | II liga | Górnik Łęczna | 12 | 8 | 1316 min | 10 | 3 | Zobacz szczegóły » | ||
2017/2018 | I Liga | Ruch Chorzów (wiosna) | 6 | 3 | 563 min | 2 | Zobacz szczegóły » | |||
2017/2018 | I Liga | Odra Opole (jesień) | 3 | 65 min | Zobacz szczegóły » | |||||
2016/2017 | I liga | Chrobry Głogów | 28 | 4 | 2583 min | 8 | 7 | 4 | Zobacz szczegóły » | |
2015/2016 | I liga | Chrobry Głogów | 5 | 11 | 591 min | 2 | 1 | Zobacz szczegóły » | ||
2013/2014 | Ekstraklasa | Zawisza Bydgoszcz (wiosna) | 2 | 4 | 165 min | Zobacz szczegóły » |
III liga, gr. III 2023/2024 Ślęza Wrocław
mecze:
12
Podstawowy:
12
Z ławki:
0
Czas na boisku:
998 min
8
5
1
2
Kolejka | Mecz | Podst | z ławki | czas | ||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Ślęza Wrocław | 1 - 2 | Gwarek Tarnowskie Góry (szczegóły) | 16:00 05-08-2023 | P | |||||||
2 | Górnik Polkowice | 3 - 2 | Ślęza Wrocław (szczegóły) | 17:00 13-08-2023 | P | 90 | 1 | 1 | ||||
3 | Ślęza Wrocław | 2 - 0 | Śląsk II Wrocław (szczegóły) | 15:00 19-08-2023 | Z | 75 | 1 | |||||
4 | Pniówek Pawłowice Śląskie | 1 - 1 | Ślęza Wrocław (szczegóły) | 18:00 23-08-2023 | R | 85 | 1 | |||||
5 | Ślęza Wrocław | 5 - 2 | Raków II Częstochowa (szczegóły) | 12:00 26-08-2023 | Z | 90 | 2 | |||||
6 | Lechia Zielona Góra | 2 - 1 | Ślęza Wrocław (szczegóły) | 17:00 02-09-2023 | P | 90 | ||||||
7 | Ślęza Wrocław | 3 - 1 | Stilon Gorzów Wielkopolski (szczegóły) | 16:00 09-09-2023 | Z | 78 | 2 | |||||
8 | Karkonosze Jelenia Góra | 6 - 2 | Ślęza Wrocław (szczegóły) | 17:00 16-09-2023 | P | 56 | 1 | 1 | ||||
9 | Ślęza Wrocław | 2 - 2 | Rekord Bielsko-Biała (szczegóły) | 13:00 23-09-2023 | R | |||||||
10 | Carina Gubin | 1 - 4 | Ślęza Wrocław (szczegóły) | 16:00 30-09-2023 | Z | |||||||
Kolejka | Mecz | Podst | z ławki | czas | ||||||||
11 | Ślęza Wrocław | 1 - 1 | MKS Kluczbork (szczegóły) | 15:30 07-10-2023 | R | 85 | 1 | |||||
12 | Ślęza Wrocław | 0 - 4 | Unia Turza Śląska (szczegóły) | 15:00 14-10-2023 | P | |||||||
13 | LZS Starowice Dolne | 1 - 2 | Ślęza Wrocław (szczegóły) | 13:00 21-10-2023 | Z | 1 | ||||||
14 | Ślęza Wrocław | 1 - 0 | LKS Goczałkowice-Zdrój (szczegóły) | 14:00 29-10-2023 | Z | 90 | 1 | |||||
15 | Odra Bytom Odrzański | 2 - 1 | Ślęza Wrocław (szczegóły) | 12:00 04-11-2023 | P | 80 | 1 | |||||
16 | Ślęza Wrocław | 4 - 1 | Warta Gorzów (szczegóły) | 13:30 11-11-2023 | Z | 89 | 1 | |||||
17 | Górnik II Zabrze | 2 - 3 | Ślęza Wrocław (szczegóły) | 13:30 18-11-2023 | Z | 90 | 1 | |||||
18 | Gwarek Tarnowskie Góry | 1 - 4 | Ślęza Wrocław (szczegóły) | 13:00 24-02-2024 | Z | |||||||
19 | Ślęza Wrocław | 2 - 3 | Górnik Polkowice (szczegóły) | 14:30 02-03-2024 | P | |||||||
20 | Śląsk II Wrocław | 4 - 1 | Ślęza Wrocław (szczegóły) | 12:00 09-03-2024 | P | |||||||
Kolejka | Mecz | Podst | z ławki | czas | ||||||||
21 | Ślęza Wrocław | 2 - 2 | Pniówek Pawłowice Śląskie (szczegóły) | 15:30 15-03-2024 | R | |||||||
22 | Raków II Częstochowa | 3 - 3 | Ślęza Wrocław (szczegóły) | 12:00 23-03-2024 | R | |||||||
23 | Ślęza Wrocław | 1 - 1 | Lechia Zielona Góra (szczegóły) | 15:30 28-03-2024 | R | |||||||
24 | Stilon Gorzów Wielkopolski | 1 - 0 | Ślęza Wrocław (szczegóły) | 16:00 06-04-2024 | P | |||||||
25 | Ślęza Wrocław | 3 - 0 | Karkonosze Jelenia Góra (szczegóły) | 15:30 12-04-2024 | Z | |||||||
26 | Rekord Bielsko-Biała | 3 - 0 | Ślęza Wrocław (szczegóły) | 14:00 20-04-2024 | P | |||||||
27 | Ślęza Wrocław | 1 - 1 | Carina Gubin (szczegóły) | 15:30 26-04-2024 | R | |||||||
28 | MKS Kluczbork | 1 - 1 | Ślęza Wrocław (szczegóły) | 17:00 03-05-2024 | R | |||||||
29 | Unia Turza Śląska | 2 - 2 | Ślęza Wrocław (szczegóły) | 17:00 11-05-2024 | R | |||||||
30 | Ślęza Wrocław | 3 - 0 | LZS Starowice Dolne (szczegóły) | 17:00 15-05-2024 | Z | |||||||
Kolejka | Mecz | Podst | z ławki | czas | ||||||||
31 | LKS Goczałkowice-Zdrój | 3 - 1 | Ślęza Wrocław (szczegóły) | 17:00 18-05-2024 | P | |||||||
32 | Ślęza Wrocław | 0 - 1 | Odra Bytom Odrzański (szczegóły) | 18:00 26-05-2024 | P | |||||||
33 | Warta Gorzów | 5 - 0 | Ślęza Wrocław (szczegóły) | 16:00 01-06-2024 | P | |||||||
34 | Ślęza Wrocław | 1 - 0 | Górnik II Zabrze (szczegóły) | 17:00 08-06-2024 | Z |